Grandex

Магія приємного на дотик GRANDEX криється у гладкій, теплій поверхні. Акриловий камінь GRANDEX пластичний. Прямі безшовні або фантазійні вигнуті стільниці, кухонні острови і предмети інтер’єру – все це підвладне магії каменю GRANDEX.

Ідеальна гладкість і гігієнічність поверхні досягається завдяки непористі цього матеріалу. Відсутність середовища для розмноження грибка та інших шкідливих мікроорганізмів робить поверхню з акрилового каменю GRANDEX безпечним матеріалом для сім’ї навіть з маленькими дітьми.

Вироби з акрилового каменю вологостійкі. Більшість кухонних забруднень, таких як жир, бруд, сліди від чаю, кави, вина, соків – легко видаляються мильним розчином або будь-яким звичним миючим засобом.

Екологічно безпечні компоненти і пігменти, що входять до складу каменю, мають природне походження. Але на відміну від натурального каменю акриловий камінь не має радіаційного фону, тому безпечніший для дому та навколишнього середовища.

Своїми чудовими властивостями акриловий камінь завдячує компонентам, що входять до його складу – медична глина в поєднанні з високоміцними акриловими смолами. Акриловий камінь не боїться побутової хімії та складних забруднень, які часто трапляються на поверхнях стільниць на кухні або у ванній кімнаті.

Поверхня акрилового каменю ремонтопридатна, отже можна не хвилюватися за її довговічність. При виникненні подряпин або відколів майстер легко відновить зовнішній вигляд виробу.

Широка палітра декорів акрилового каменю GRANDEX здивує багатьох: різноманітні гранітні, мармурові малюнки, багата гамма відтінків і кольорів.

GRANDEX сертифікований для виготовлення стільниць і внутрішнього облицювання житлових приміщень.

Акриловий камінь GRANDEX вибирають, тому що:

  1. Магія кольору
  2. Магія доступної ціни
  3. Магія гнучкості
  4. Магія довговічності
  5. Магія безшовні
  6. Магія в обслуговувані
  7. Магія гігієнічності та екологічності.

НАПИШІТЬ НАМ

Ми обов'язково зв'яжемося c Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі проекту!