Акрил

Штучний акриловий камінь

Акриловий камінь – один з найкращих сучасних матеріалів, який все частіше обирають для виготовлення кухонних стільниць, раковин, стінових панелей та інших елементів для оформлення інтер’єру. Штучний камінь, що з’явився відносно недавно, вже став надзвичайно популярним, як серед споживачів, так і серед дизайнерів та виробників меблів.

Акриловий камінь: склад та властивості матеріалу

Акриловий камінь – сучасний композитний матеріал, що містить до 70% природного мінерального наповнювача та близько 30% акрилових смол, що міцно тримають часточки подрібненої натуральної сировини. До 2% у складі штучного каменю займають фарбувальні пігменти, що дають змогу надати матеріалу бажаного відтінку.

Серед численних переваг штучного акрилового каменю спеціалісти особливо відзначають:

 • Стійкість до механічних пошкоджень – вироби зі штучного каменю досить складно розбити, розколоти, залишити помітні подряпини.
  Проста технологія відновлення. Якщо на поверхні з акрилового каменю з’явились подряпини, їх нескладно усунути методом шліфування.
 • Стійкість до вологи. Завдяки надзвичайно щільній поверхні без найменших пор, матеріал демонструє високий рівень стійкості до дії води та водяного пару, що робить його незамінним для облаштування приміщень з високим рівнем вологості.
 • Гігієнічність – також зумовлена непористою структурою матеріалу. Елементи інтер’єрного оформлення, виготовлені зі штучного акрилового каменю, стійкі до плісняви або грибка, не будуть створювати сприятливих умов для розповсюдження бактерій.
 • Екологічність: у складі штучного акрилового каменю, вироби з якого у Львові можна замовити в інтернет-магазині «Арія. Україна», не містять речовин, небезпечних для вашого здоров’я.
 • Зручність в обробці зумовлює можливість виготовлення різноманітних деталей інтер’єру – стільниць для кухні або ванної, раковин, підвіконь.
 • Відсутність помітних швів на виробах з акрилового каменю додає їм надзвичайно вишуканого та елегантного вигляду.

Що потрібно знати?

Перш ніж купити акриловий камінь або замовити виготовлення меблів з використанням цього матеріалу, варто дізнатись декілька його особливостей:

 • Ціна акрилового каменю, що належить до матеріалів преміум класу, нижча за повністю натуральні аналоги, але вище ціни на вироби з гіпсу або пластику.
 • У догляді за виробами зі штучного каменю не варто використовувати абразивні засоби та жорсткі щітки – це «мінус» матеріалу. Але виявлені пошкодження, що порушують візуальну досконалість виробів з акрилового штучного каменю, нескладно відполірувати заново. Такі реставраційні роботи можна проводити без демонтажу конструкції.
 • Низька стійкість до мінусових температур – зрештою, не надто важлива для меблів, що експлуатуються при кімнатній температурі. Інша річ – можливість появи плям білого кольору від контакту з гарячим дном посуду, щойно знятого з плити. Аби уникнути таких пошкоджень, варто користуватися спеціальними підставками для гарячого.
 • Велика вага конструкції зі штучного акрилового каменю має бути врахована ще на етапі проектування, адже для неї потрібна досить міцна та надійна опора.

Сучасні тренди у дизайні житлових приміщень тяжіють до виробів з акрилового каменю, адже їм можна надавати будь-якого кольору та забарвлення. Отже у такого матеріалу – чудові перспективи на найближчі роки, а можливо – і десятиріччя. Наш компанія пропонує виготовлення різноманітних меблів зі штучного каменю у Львові – швидко, якісно, за доступними цінами.

Каталог Акрил