Кварцит

Штучний кварцовий камінь

Натуральність останнім часом високо цінується в усьому, особливо, в дизайні сучасних інтер’єрів. Природні елементи в дизайнах інтер’єрів давно хвилюють покупців і безліч питань та сумнів викликає саме камінь, зокрема, популярний сьогодні кварцит. Львів не став винятком і в нас все частіше замовляють кварцитові стільниці. Чому ж вони такі популярні і чи лише завдяки зовнішньому вигляду покупці обирають саме кварцит, ми вам розповімо в цій статті.

Особливості та переваги

Оригінальний візерунок та варіативність відтінків роблять кварцит популярним, адже можна підібрати ідеальний колір саме під свій інтер’єр, не втративши ані грама гармонії. Від класичного дизайну до модерну – камінь можна інтегрувати в будь-який інтер’єр, правильно підібравши кольори та відтінки. Особливо цінним в естетичному плані є натуральний камінь, але купити кварцит не завжди найкраще рішення, адже разом з перевагами, натуральний камінь має деякі недоліки:

  • оскільки візерунок природного каменю є унікальним, то при необхідності поєднання кількох шматків каменю, лінія їх стику буде помітною;
  • вразливість до подряпин та сколів. Хоча камінь неймовірно міцний, його все ж можна пошкодити гострими металевими предметами;
  • в разі значних пошкоджень (таке буває рідко, але все ж буває) стільницю з натурального каменю фактично неможливо відремонтувати.

Саме тому ми пропонуємо розглянути альтернативний варіант, що не поступається своїми візуальними якостями, технічними характеристиками, а й навіть володіє цілим рядом переваг. Йдеться про штучний кварцовий камінь.

З нього також виготовляють безліч виробів: столи та кухонні стільниці, барні стійки та підвіконня, раковини, а також рецепції ресторанів, поверхні в медичних закладах тощо. Така кількість варіантів застосування штучного каменю зумовлена легкістю в догляді, красою та стійкістю майже до всього: ультрафіолету, вологи, грибка, мікробів, бактерій, хімічних засобів, подряпин тощо.

Розгляньмо, які переваги має штучний камінь і чому варто купувати саме його на противагу натуральному каменю. Таких переваг є декілька:

  • Візерунок. В меблях з натурального каменю, що складаються з кількох частин (кухонна стільниця, барна стійка г-подібної форми тощо) дуже важко зробити так, щоб стик елементів був непомітним. В той час як зі штучним каменем не виникає абсолютно ніяких проблем.
  • Стійкість до різноманітних впливів. Натуральний камінь може піддаватися впливу хімічних елементів, а також барвників, в тому числі й природних, що незручно для кухонних меблів, які постійно контактують з продуктами харчування. Штучний камінь не вбирає барвник, що полегшує догляд за ним.
  • Стійкість до сколів та подряпин. Штучний кварцит значно складніше подряпати.
  • Вага. Природний камінь і, відповідно, меблі, що з нього виготовляються, є значно важчими за меблі зі штучного каменю.
  • Вартість. Вироби з природного каменю традиційно мають більшу вартість, ніж вироби зі штучного каменю.

Переваги штучного каменю перед натуральним охоплюють фактично всі характеристики, тож більшість покупців обирають практичніший варіант. Авжеж, є люди, яким важлива натуральність та природність з усіма її недоліками та унікальними текстурами і візерунками, що вони її не проміняють на жодну практичність.

Якщо ви в пошуку, де купити кварцит (Львів), то ви точно звернулись за адресою, адже в “Арія-Україна” ви знайдете великий вибір готових варіантів виробів зі штучного кварциту, різних кольорів та відтінків, а також у нас ви можете придбати меблі під замовлення, в потрібному для вас розмірі та дизайні.

Каталог Кварцит